JaunumiPar mumsSporta kompleksiSportistiReklāmas iespējas SaitesCenas un pakalpojumiNotikumu kalendārs
 
Videoklips par mums 93M
Par mums
Par Daugavpils Olimpisko Centru


  

      

           SIA „Daugavpils Olimpiskais centrs” dibināta 1995. gadā. Pirmais DOC direktors – Uldis Pastars, kurš aktīvi strādā arī pašlaik.

Daugavpils Olimpiskā centra ieguldījums pilsētas sporta attīstībā 14 gadu laikā ir ievērojams. Šajos gados centrs palīdzējis vairākiem desmitiem sportistu sagatavoties visaugstākā līmeņa sacensībām – Pasaules un Eiropas čempionātiem un Olimpiskajām spēlēm. Viņu vidū ir tādi  pazīstami sportisti kā trīskārtējais Eiropas čempions- barjerskrējējs Igors Kazanovs, cīkstonis Jurijs Janovičs. Ar Daugavpils Olimpiskā centra atbalstu sagatavoti pieci olimpieši: cīkstonis Eduards Žukovs, svarcēlājs Aleksandrs Žerebkovs, vieglatlēts Igors Kazanovs, biatlonists Oļegs Maļuhins, paukotāja Jūlija Vansoviča.

Pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas, Daugavpils pašvaldības un piesaistītajiem ziedotāju līdzekļiem, Daugavpils Olimpiskais centrs nodrošina:

  • Investīcijas pilsētas sporta būvju celtniecībai un atjaunošanai, ievērojami uzlabojot sporta materiāli – tehnisko bāzi (stadiona „Celtnieks” skrejceļi, DOC svarcelšanas, divas cīņas, trenažieru zāles, Daugavpils 13.vsk. vieglatlētikas manēža, tenisa laukumi u.c.)
  • Nodrošina Daugavpils labāko un perspektīvāko sportistu sacīkšu un treniņprocesu, cīnoties par iekļūšanu Latvijas Olimpiskajā vienībā (paukotāji, svarcēlāji, cīkstoņi, vieglatlēti un citu sporta veidu pārstāvji).

        Šodien viens no galvenajiem DOC projektiem, sadarbībā ar Latvijas olimpisko komiteju un Daugavpils pilsētas domi, ir Daugavpils daudzfukcionālā sporta kompleksa būvniecība.


Latvijas Olimpisko centru reglamentējošie dokumenti

Reģionālās attīstības programma [...]

Olimpisko centru izveides un darbības vispārīgi noteikumi

Apstiprināts

LOK izpildkomitejā

2005.gada 21.jūnijā

Protokols Nr.4 lēmums Nr.4

1.    Olimpiskais centrs

Olimpiskais centrs ir patstāvīga sporta organizācija, kas nodarbojas ar Olimpiskās kustības popularizēšanu un sporta attīstības veicināšanu pašvaldību teritorijā. Olimpisko centru dibinātāju skaitā noteikti jābūt arī pašvaldībai un Latvijas Olimpiskajai komitejai vai ne mazāk kā divām Olimpisko sporta veidu federācijām.

2.    Olimpiskā centra pazīmes

2.1.             Par Olimpisko centru uzskatāma tāda saskaņā ar 1.pkt. dibināta sporta organizācija, kura atbilst katrai no sekojošām prasībām:

1)       Olimpiskā centra pamatkapitāls ir ne mazāk kā 30’000,00 LVL (trīsdesmit tūkstoši Latvijas latu), bet tas ar LOK Izpildkomitejas piekrišanu var tikt samazināts, izskatot katru pašvaldības piedāvājumu atsevišķi;

2)       Olimpiskajā centrā tiek realizētas ne mazāk kā 2 (divas) ar attiecīgajām sporta veidu federācijām saskaņotas Olimpisko sporta veidu programmas, kā arī tiek nodrošināta Olimpisma kā dzīves filozofijas un veselīga dzīvesveida popularizācija;

3)       pašvaldībai pieder ne mazāk kā 35% (trīsdesmit pieci procenti) no pamatkapitāla.

2.2.             Olimpiskajā centrā realizējamās programmas dibinātāji finansē atbilstoši tam, kā noteikts līgumos vai lēmumos par šo programmu realizāciju;

2.3.             Olimpiskā centra dibināšanai pašvaldība kopā ar pieteikuma vēstuli iesniedz Latvijas Olimpiskajai komitejai sekojošus dokumentus:

1)       Pašvaldības lēmumu par piedalīšanos Olimpiskā centra dibināšanā/darbībā un auditētu iepriekšējā gada pārskatu;

2)       Olimpiskā centra projektu un attīstības plānu;

3)       Kompetentu atzinumu par Olimpiskā centra projekta un attīstības plāna kvalitāti, projekta realizācijas iespējām, pašvaldības finansiālo stāvokli;

4)       līgumus, nodomu protokolus vai citā veidā fiksētas vienošanās, kas noslēgtas ar mērķi nodrošināt Olimpiskā centra projekta un plāna realizāciju, vai informāciju par paredzamo pašvaldības nodrošinājumu vai saistībām projekta realizācijai;

5)       Paredzamo Olimpisko sporta veidu programmu, kas saskaņotas ar attiecīgo Olimpisko sporta veidu federācijām, un plānoto pasākumu izklāsts.

 

3.    Par Latvijas Olimpiskās komitejas dalību Olimpisko centru izveidē, izstāšanos no tiem vai LOK kapitāla daļu lielumu tajos lemj un Olimpisko centru projektu apstiprināšanu veic Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomiteja.

Tālrunis informācijai:
654-75140

Darba laiks:

Peldbaseins
 Darba dienās: 08:00-23:00
 Brīvdienās: 09:00-22:00

Trenažieru zāle
 Darba dienās: 09:00-22:00
 Sestdienās: 10:00-20:00
 Svētdienās: 10:00-15:00Latvijas Olimpiskā Komiteja Daugavpils pilsētas Dome
Latvijas dzelzceļš
LR Izglītības un zinātnes ministrija
Sporta bāzu reģistrs
Alise+
Park Hotel Latgola
Din.lv - информационный портал города Даугавпилс
BTA apdrošināšana
Compensa Life
Gjensidige
TeleTrade
Daugavpils Grappling Team
Daugavpils Grappling Team

 
Copyright (c) 2008
Unique visitors: 1313550